• Tüm Kategoriler
  •  

   Winkel Pro Heavy Cut Compound Çizik Giderici Kalın Pasta 101 1 Litre

   Görsel 1
   PlatinPuan : 664.193
   Fiyat:
   838,98 TL
   83,90 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   1
   Kargo Bedava
   Ürun Tanımı / Kullanım Alanı

   KALIN PASTA 101, tum boya yuzeylerinde kullanım için geliştirilmiş kuvvetli ve hızlı sonuç veren bir pastadır. Ürun bileşim çiziklerini gidermede ve son kat boyalarda kullanım için geliştirilmiş çok parlak bir ciladır.

   Hafif - orta çizikleri, araba yıkama çiziklerini ve oksidasyonu gidermek için kullanılabilir. Boyama öncesi çizik durumuna göre; P1200 veya P1500 'luk zımparalar, uygulama yerine göre 1500 veya 2000'lik ıslak zımpara ile ön hazırlıklar önerilir. KALIN PASTA 101, ince ve orta çiziklere, girdap turevi çiziklere uygulandığında tek bir hareketle çizikleri giderir ve boyayı tekrar yuksek parlaklığına getirir. KALIN PASTA 101, silikon ve amonyak içermez. Ürun yuzeyden kolayca temizlenebilir. Tum koyu ve açık boyalarda kullanılabilir. Uygulamanın alanlara bölunerek yapılması önerilir.

    

   Kullanım Şekli:

   KALIN PASTA 101, makine kullanımı için idealdir ancak elle de kullanılabilir. Makineye Göre:Önerilen makine; Bileşik Sunger Ped veya Yun Bileşik Ped ile donatılmış elektrikli veya hava destekli cila makineleridir(1500-2500 rpm). Önce uygun zımpara kağıdı (mikro ince P1500 veya P2000) veya aşındırıcı disk (P1200 – P1500) ile boyadaki kusurları giderin. Kullanmadan önce urunu iyice çalkalayın ve uygulanacak yuzeye yeterli miktarda uygulayın. Pedi karışımın uzerine yerleştirin ve makineyi çalıştırmadan önce yayınız. Pedin biraz nemlendirilmesi uygulama kolaylığı sağlar. Dakikada 1500-2500 devir civarında bir makine hızıyla yavaşça basıncı orta devire kadar arttırarak cilalamaya başlayın. Girdap izleri ve urunun kuruması durumunda basıncı azaltın veya ortamı nemlendiriniz. Kullanılan ped veya bezin temizliğine özen gösteriniz. Elle: Ürunu temiz kuru bir bez ile uygulama yapılacak yuzeye uygulayın ve çizikler kaybolana kadar

   ovalayın. Su ile ıslatma daha basit bir cilalama ve optimum sonuç verir.

   Winkel Pro Heavy Cut Compound Çizik Giderici Kalın Pasta 101 1 Litre
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu704-101
   MarkaWinkel
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)1
    

                                      

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.